امروز: یکشنبه، 28 شهریور 1400

ورزش ایرانی

زندگی به سبک قهرمانان

رضایی: فولاد فقط زیر توپ زد

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن از تیم داوری دیدار تیمش برابر فولاد به شدت انتقاد کرد.

به گزارش ایسنا، رحمان رضایی،‌ سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در نشست خبری بعد از تساوی تیمش برابر فولاد اظهار کرد: نمی‌دانم چه بگویم. حتی کسی که فوتبال را نمی‌فهمد وقتی صحنه پنالتی برای فولاد را ببیند، می‌فهمد خطا بیرون از محوطه جریمه بود. این خطا یک متر و نیم خارج از محوطه بود اما بازیکن خودش را به درون محوطه پرت کرد و داور هم پنالتی گرفت. در صحنه قبلش هم بازیکن فولاد توپ را با دست می‌زند و توپ بعد از برخورد با بازیکن ما به بیرون می‌رود و داور کرنر اعلام می‌کند. ما از ۵۰ متری این صحنه را دیدیم، چطور داور کنار از ۲۰ متری این صحنه را ندید؟ مگر می‌شود؟ این بازی باید جدا بررسی شود. هر مرجعی که مسئول است باید به این بازی رسیدگی کند. به این راحتی نمی‌شود پنالتی گرفت. این لیگ برتر است؟ من خنده‌ام می‌گیرد که به این شکل و ۴۰ ثانیه قبل از پایان بازی این پنالتی را اعلام می‌کنند.


امیری: چمن خوب نبود، زمین هم سفت بود

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس از زمین چمن دیدار تیمش برابر سایپا انتقاد کرد.

به گزارش ایسنا، وحید امیری، بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس بعد از تساوی تیمش برابر سایپا و در پاسخ به این پرسش که چقدر امیدوار است که کارت زردش برای حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا بخشیده شود، گفت: با تمام احترامی که برای فدراسیون قائلم ولی ما متاسفانه قدرتی در AFC نداریم و همین مساله را در محرومیت آل‌کثیر مشاهده کردید. آل‌کثیر واعا کاری انجام نداده بود و خیلی راحت او را محروم کردند. ما امید داریم. می‌گویند آدم نا امید به خدا اعتقادی ندارد. ما هم امیدواریم این قضیه ختم به خیر شود و در فینال بازی کنم. 


منصوریان: بازیکنانم تا مچ پا در آب بودند

سرمربی تراکتور می‌گوید برخلاف پیش‌بینی آن‌ها، بارش باران و تگرگ زودتر شروع شده و همین موضوع کار شاگردانش را سخت کرده است.

به گزارش ایسنا، علیرضا منصوریان، سرمربی تراکتور پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان در نخستین هفته لیگ بیستم در نشست خبری حاضر شد و گفت: با توجه به شناخت‌مان از بازی تدافعی حریف، راه‌های مختلفی برای گلزنی پیش‌بینی کرده بودیم. مطلع بودیم که حریف به حداقل حملات خود امیدوار خواهد بود.


باشگاه استقلال: شفر قصد گروکشی دارد

باشگاه استقلال در رابطه با پرونده وینفرد شفر بیانیه‌ای صادر کرد. بعد از اینکه وکیل شفر حاضر نشد تاییدیه واریز پول باشگاه استقلال بابت طلب شفر را اعلام کند تا پنجره نقل و انتقالات باشگاه استقلال قبل از آغاز لیگ بیستم باز شود، باشگاه استقلال نامه‌ای رسمی به فیفا ارسال کرد و تمامی مستندات و مدارک واریز پول به حسابی که شفر اعلام کرده بود را پیوست نامه کرد تا فیفا بعد از بررسی، اعلام رای نماید. نکونام: بی‌خیال بودیم و دو گل خوردیم

سرمربی فولاد از نمایش تیمش مقابل ذوب‌آهن انتقاد کرد.جواد نکونام پس از تساوی تیمش مقابل ذوب‌آهن اظهار کرد: در بازی اول تیم‌ها ناشناخته‌اند و تغییرات زیادی دارند. می‌دانستیم شرایط برای دو تیم سخت خواهد بود. ما بازی را خوب شروع کردیم و توانستیم گل برتری را بزنیم و دو سه موقعیت خوب گلزنی داشتیم که نتوانستیم استفاده کنیم. بازی در نیمه اول کاملاً تحت کنترل ما بود و توانستیم خوب کنترل کنیم. تنها مشکلی که داشتیم این بود که بازیکنان ما هنوز به ذهنیت تیم فولاد نرسیده‌اند.