امروز: دوشنبه، 6 بهمن 1399

ورزش ایرانی

زندگی به سبک قهرمانان

08/16 1399
به گزارش ایسنا، وحید امیری، بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس بعد از تساوی تیمش برابر سایپا و در پاسخ به این پرسش که چقدر امیدوار است که کارت زردش برای حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا بخشیده شود، گفت: با تمام احترامی که برای فدراسیون قائلم ولی ما متاسفانه قدرتی در AFC نداریم و همین مساله را در محرومیت آل‌کثیر مشاهده کردید. آل‌کثیر واعا کاری انجام نداده بود و خیلی راحت او را محروم کردند. ما امید داریم. می‌گویند آدم نا امید به خدا اعتقادی ندارد. ما هم امیدواریم این قضیه ختم به خیر شود و در فینال بازی کنم. 
او درباره بازی با سایپا هم بیان کرد:‌ همه بازیکنان سایپا خوب بودند ولی دروازه‌بانشان عملکرد خیلی خوبی داشت. سایپا بازیکنان زیادی را گرفته و کیفیت خوبی داشت. ما امسال برابر هر تیمی که بازی کنیم اینگونه در لایه‌ لایه دفاع می‌کند و این کار ما را خیلی سخت می‌کند. خدا را شکر با اینکه تیم ما ۱۰ نفره شد توانستیم باز هم روند خوب‌مان را ادامه دهیم ولی متاسفانه بدشانس بودیم و توپ‌هایمان تبدیل به گل نشد.
امیری درباره درگیری بازیکنان دو تیم در زمین هم اظهار کرد:‌ با تمام احرتامی که برای داور قائلم باید کمی بهتر مدیریت و برخورد می‌کرد. همین مساله باعث شد کیم تنش‌ها و سر و صداها در زمین بیشتر شود و از سطح فنی بازی کاسته بود و بیشتر حالت دعوا و درگیری بین بازیکنان بود. 
او ادامه داد: تیمی که سال گذشته نزدیک به ۱۶ ماه دائم بازی کرده و از مسابقات فرسایشی و خیلی سخت برگشته، بعد از یک هفته استراحت دوباره تمریناتش شروع شد. ما در تیم بزرگی بازی می‌کنیم و باید بهترین نتایج را بگیریم و این کار ما را سخت‌تر می‌کند. خستگی هم از طرف دیگر وجود دارد ولی مطمئن باشید اینگونه نمی‌ماند و تیم ما روز به روز بهتر می‌شود. 
بازیکن پرسپولیس درباره بازی در ورزشگاه خانگی سایپا هم گفت: امسال به خاطر شرایط کرونا این قضیه اتفاق افتاده است. ما از زمین راضی نبودیم. چمن کیفیت نداشت و زمین هم سفت بود و به زانو کمر ما فشار آورد.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود