امروز: یکشنبه، 28 شهریور 1400

ورزش ایرانی

زندگی به سبک قهرمانان

شهنازی: مربیان اروپای شرقی به درد والیبال ایران نمی‌خورند

کارشناس والیبال ایران با انتقاد از نحوه تشکیل کمیته فنی فدراسیون، گفت: تجربه ثابت کرده است که مربیان اروپای شرقی به درد والیبال ایران نمی‌خورند چون سبک بازی ما با آن‌ها متفاوت است. ناصر شهنازی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره دو گزینه نهایی فدراسیون والیبال برای سرمربیگری در تیم‌ ملی ایران توضیح داد: ابتدا می‌خواهم در مورد کمیته فنی صحبت کنم که یک شبه تشکیل شد و با تمام احترامی که به دوستان قائلم شخصا نمی‌دانم با چه فاکتورهایی نفرات این‌ کمیته انتخاب شدند. خیلی‌ها مثل امیر خوشخبر جایشان در این‌ کمیته خالی بود، خوشخبری که سال‌ها روی او سرمایه گذاری شده، سال‌ها در کنار تیم ملی بوده و به واسطه کار کردن با مربیان‌ مختلف شناخت کامل از مربیان مختلف دارد.شکست مدافع عنوان قهرمانی لیگ بسکتبال زنان مقابل مهرام

هفته نخست از رقابت‌های گروه اول لیگ برتر بسکتبال زنان با پیروزی مهرام مقابل قهرمان فصل قبل مسابقات به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، هفته نخست از رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال زنان درگروه اول که از روز گذشته (پنجشنبه) آغاز شده بود، امروز (جمعه) با پیگیری دو مسابقه به پایان رسید. در مهمترین دیدار امروز تیم‌های گروه بهمن تهران (قهرمان فصل قبل مسابقات) مقابل مهرام تهران به میدان رفت که در پایان شاگردان نیکا بیک‌لیک لی در مهرام با حساب ۷۹ بر ۷۵ به برتری رسیدند. مهرام روز گذشته نیز در یک بازی یک طرفه با حساب ۱۰۶ بر ۲۸ گاز تهران را شکست داد.


نفت با برد شروع کرد

تیم بسکتبال نفت آبادان با کسب پیروزی مقابل مس رفسنجان، دومین باخت این تیم در لیگ امسال را رقم زد. به گزارش ایسنا، امروز (جمعه) ۱۶ آبان در دومین روز از  رقابت‌های هفته نخست لیگ برتر بسکتبال ایران، تیم نفت آبادان موفق شد با نتیجه ۶۵ - ۵۸ حریف تازه لیگ برتری شده خود مس رفسنجان را شکست دهد.